Contact

 

Contactgegevens

Heemkundevereniging

Postbus 4643 5953 ZG Reuver
Telefoon: 077-4743308 (secretaris Jan Moors)
Bezoekadres: Pastoor Vranckenlaan 6 Reuver (maandagavond 20.00-22.00 uur in het parochiehuis)

Bankrelatie: Rabobank IBAN nummer: NL 61RABO0105312827

E-mail: info@maas-enswalmdal.nl
Website: www.maas-enswalmdal.nl

Bestuur

Het secretariaatsadres van de heemkundevereniging is: Postbus 4643, 5953 ZG te Reuver. Het Bestuur van Heemkundevereniging Maas- en Swalmdal bestaat momenteel uit 7 personen:

Voorzitter
Henri Smeets, Wieler 7, 6071 PD Swalmen, tel. 0475-502241,  e-mail: h_smeets@hotmail.com

Secretaris
Jan Moors, Pater Regoutlaan 21, 5953 CD Reuver, tel. 077-4743308, e-mail: jrm.moors@gmail.com

Penningmeester
Gerard Pubben, Hoendercamp 1a, 5953 DD Reuver, tel. 077-4743541, e-mail: gerardpubben@hetnet.nl

Bestuurslid
Twan Ernst, Schoolstraat 122, 5951 CX Belfeld, tel. 077-4753540, e-mail: twanernst@ziggo.nl

Bestuurslid
Pierre Verstappen, Krietheuvel 9, 5954 BS Beesel, tel. 077-4746999, e-mail: pierreverst@gmail.com

Bestuurslid
Peter Bors, Meuleberg 53, 5954 AS Beesel, tel. 077-4742360, e-mail: peterbors@planet.nl

Bestuurslid
Hennie Geurts-Willemsen, Nieuwstraat 2, 5954 CK Beesel, tel. 06-29271355, e-mail: hennieenjan@home.nl

Werkgroepen

Archeologie
voorzitter: Wiel Luys, tel. 077-4743098, e-mail: w.luys@home.nl

Bijzondere activiteiten
voorzitter: Geert Franssen, tel. 077-4743101, email: geert.franssen@home.nl

Dorpsgidsen Beesel
voorzitter: Frans Geerlings, tel. 077-4741397, e-mail: fransgjgeerlings@versatel.nl

Genealogie
contactpersoon: Hennie Geurts-Willemsen, tel. 06-29271355, e-mail: hennieenjan@home.nl

Gidsen voormalig Brits munitiedepot
voorzitter: Pierre Verstappen, tel. 077-4746999, email: pierreverst@gmail.com

Kruisen en kapellen Beesel
voorzitter: Wiel Killaars, tel. 077-4742825, e-mail: w.killaars@ziggo.nl

Kruisen en kapellen Belfeld
voorzitter: Wim van Diepen, tel. 077-4751987, e-mail: wimvandiepen@home.nl

Limburgse klokken en uurwerken
voorzitter: Walther Brouns, tel. 077-4748288, email: w.brouns@ziggo.nl

Redacties

Redactie jaarboek Maas- en Swalmdal
voorzitter: Peter Bors, tel. 077-4742360, e-mail: peterbors@planet.nl

Redactie verenigingsblad Biejeingezeumerd
contactpersoon: Thei Derks, tel. 077-4741380, e-mail: redactie@mhvs.nl

Contactpersonen

Dialect/Onderwijs
Paul Bloemen, tel. 077-4743636, e-mail: paul.bloemen@home.nl

Monumenten en beeldbepalende panden
Swalmen: Henri Smeets: h_smeets@hotmail.com
Beesel/Reuver: Wiel Luys: w.luys@home.nl
Belfeld: Twan Ernst: twanernst@ziggo.nl

Open Monumentendag gemeente Beesel
Wiel Luys, tel. 077-4743098 of e-mail: w.luys@home.nl

Website

Webmaster: Twan Ernst


Bij eventuele vragen kunt u ook onderstaand formulier gebruiken:

 

 

Hoofdsponsor

Begunstigers

Technologiesponsor